O nás

Počas svojej dvadsaťpäťročnej histórie sme predali viac ako 25 miliónov m2 fólií Fatrafol a doslova „zastrešili“ stovky úspešných projektov.

Spoločnosť FATRA IZOLFA, a.s. je výhradným dodávateľom hydroizolačných fólií Fatrafol pre Slovenskú republiku, vyrábaných vo FATRA a.s. Napajedla a kompletného príslušenstva pre realizáciu plochých striech.

Počas svojej dvadsaťpäťročnej histórie sme predali viac ako 25 miliónov m2 fólií Fatrafol a doslova  „zastrešili“  stovky úspešných projektov, čo svedčí o kvalite našich služieb. Hlavným uplatnením našich materiálov je izolácia plochých striech a spodných stavieb, pričom v našich skladoch nájdete všetko čo budete k realizácii potrebovať.

Taktiež zabezpečujeme odborné poradenstvo prostredníctvom našich regionálnych technikov, čo je oceňované najmä projektantami, investormi, ale aj realizačnými firmami. Našou filozofiou je materiál nie len predať, ale aj postarať sa o úspešnú realizáciu s cieľom dosiahnutia jeho maximálnej životnosti. Dôkazom o tom sú aj stovky ročne skontrolovaných striech našimi technikmi.

O kvalite našich materiálov svedčí aj dlhoročná história našich partnerov Fatra a.s..

2016 Fatraizolfa © All rights reserved