Fatrabit

Systém na báze modifikovaných asfaltových pásov prvotriednej kvality a dlhodobej životnosti

Fatrabit predstavuje hydroizolačný systém na báze modifikovaných asfaltových pásov prvotriednej kvality a dlhodobej životnosti. Ich jedinečné vlastnosti sú výsledkom modifikácie kvalitnej asfaltovej zmesi polymérmi prvotriednej kvality. Hydroizolačné asfaltové pásy Fatrabit sú dostupné v rôznych modifikáciach označených ako APP a APAO, pričom APAO predstavuje najvyšší stupeň modifikácie, ktorý vieme u asfaltu dosiahnuť.

Modifikácia APAO

Asfaltové pásy s modifikáciou APAO (amorfné polyalfaolefíny)  sú neuveriteľne odolné voči tepelnému zahrievaniu, čo zvyšuje ich životnosť. Modifikované asfaltové pásy APAO majú všeobecne neuveriteľnú odolnosť voči tepelnému starnutiu. Membrány s takouto mierou odolnosti voči zahrievaniu a skvelou tepelnou stálosťou môžu byť použité v akýchkoľvek klimatických podmienkach a sú zvlášť vhodné na ťažko dostupné strechy.

Prispôsobivosť voči chladu umožňuje použiť APAO aj v chladnom klimatickom prostredí. Vďaka unikátnemu zloženiu je táto modifikácia odolná voči vplyvom ultrafialového žiarenia, čo je pre ploché strechy vystavené slnečnému žiareniu naozaj dôležité. Výhodou je aj to, že na nej nezostávajú stopy počas nanášania, čo zaručí bezchybný vzhľad aj po dokončení stavebných prác.

Prečo zvoliť APAO modifikáciu?

  • odolnosť voči tepelnému zahrievaniu
  • prispôsobivosť voči chladu
  • tepelná stálosť


2016 Fatraizolfa © All rights reserved